Çelik Yapılar

Çelik yapılar ve kaynaklı imalat eğitim, bilgilendirme ve danışmanlık

"ISO 3834 Metalik Malzemelerin Ergitme Kaynağı İçin Kalite Şartları" standardı, kaynaklı imalat yapan tüm üreticilerin kaynaklı imalat kalite sistemimi kurması, imalat kalitesinin arttırılması, fire ve hatalı ürün miktarının azaltılması, müşterilere imalat kalitesi hakkında bilgi vermesi açısından önemlidir.

ISO 9001 yanında, kaynaklı imalata özel bu sistemin de işletilmesi müşteri memnuniyeti ve yeni müşteriler kazanma açısından faydalı olacaktır.

ISO 3834 standardının gereklilikleri, aynı zamanda EN 1090 ve CE markalaması sürecinin de ön şartlarından olması sebebiyle önemlidir.

Şu an için CE markalaması ihtiyacınız olmasa bile ISO 3834 standardına uygun çalışmak gelecekteki belgelendirme süreçlerini oldukça kısaltacaktır.

Bu süreçte sistemim kurulması, işletilmesi, personelin bilgilendirilmesi, gerekirse ön denetim ile belgelendirme sürecine hazırlık yapılması aşamalarında firmanıza rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

EN 1090 danışmanlık

EN 1090 çelik ve alüminyum yapılar danışmanlığı

Avrupa Yapı Malzemeleri Regülasyonu'na (305/2011/AB) bağlı harmonize standart EN 1090 uygulama ve belgelendirme danışmanlığı.

İletişim Detaylar

yapi malzemeleri CE

Yapı malzemelerinde CE markalama danışmanlığı

Çelik ve alüminyum yapı malzemelerinde, Yapı Malzemeleri Regülasyonu'na göre, Temmuz 2014'den itibaren CE markalaması zorunlu.

İletişim Detaylar

kalite sistem danismanlik

Kaynaklı imalat ve kalite sistemleri danışmanlığı

ISO 3834 Kaynaklı İmalat ve ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri eğitimleri, uygulama ve sistem geliştirme danışmanlığı.

İletişim Detaylar

Arama

Çelik yapılar ve kaynaklı imalat konusunda engin tecrübe ve SONUÇ odaklı danışmanlık

info@sonucdanismanlik.com 0 537 744 77 94 İletişime Geç