Çelik Yapılar

Çelik yapılar ve kaynaklı imalat eğitim, bilgilendirme ve danışmanlık

Fabrika Üretim Kontrolü - İzlenebilirlik

Fabrika Üretim Kontrolü - İzlenebilirlik

en-1090-belge-certificate 9

Her bir ürün veya ürün partisinin, ilgili imalat ayrıntıları ve karakteristikleri de dahil olmak üzere, tam kayıtlarının tutulması ve ayrıca, bu ürünlerin ya da partilerin ilk kime satıldıklarının kayıt altına alınması, imalatçının ya da temsilcisinin sorumluluğundadır.

Her bir ürün ya da ürün partisi ve ilgili imalat ayrıntıları, tamamen tanımlanabilir ve yeniden izlenebilir nitelikte olmalıdır. Belli durumlarda, örneğin etiketsiz ürünlerde, sıkı bir izlenebilirlik durumunun sağlanması mümkün olmaz. İlgili teknik şartnamelerdeki gereklerin ifade ediliş biçimi, izlenebilirlik hususunu mümkün olduğunca tam olarak göz önünde tutacak biçimde, gerçekçi olarak adapte edilmesi gerekir.

EN 1090 danışmanlık

EN 1090 çelik ve alüminyum yapılar danışmanlığı

Avrupa Yapı Malzemeleri Regülasyonu'na (305/2011/AB) bağlı harmonize standart EN 1090 uygulama ve belgelendirme danışmanlığı.

İletişim Detaylar

yapi malzemeleri CE

Yapı malzemelerinde CE markalama danışmanlığı

Çelik ve alüminyum yapı malzemelerinde, Yapı Malzemeleri Regülasyonu'na göre, Temmuz 2014'den itibaren CE markalaması zorunlu.

İletişim Detaylar

kalite sistem danismanlik

Kaynaklı imalat ve kalite sistemleri danışmanlığı

ISO 3834 Kaynaklı İmalat ve ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri eğitimleri, uygulama ve sistem geliştirme danışmanlığı.

İletişim Detaylar

Arama

Çelik yapılar ve kaynaklı imalat konusunda engin tecrübe ve SONUÇ odaklı danışmanlık

info@sonucdanismanlik.com 0 537 744 77 94 İletişime Geç